Cikkek
Varga Brigitta bronz másolat

Eb-bronzérem, bajnoki aranyak

2023. november 21. 9:00

Az MH Sportszázad katonasportolói az előző hétvégét – többek között – egy U-23-as Európa-bajnoki bronzéremmel, két országos bajnoki címmel és egy értékes nemzetközi helyezéssel zárták.

2023.02.13. Gőz Roland

Gőz Roland aranyérmes a judósok szófiai European Open viadalán

2023. február 15. 14:00

Az MH Sportszázadának cselgáncsozója, Gőz Roland tizedes újabb nagyszerű eredményt ért el. A januárban szerzett első World Tour bronzérme után ezúttal aranyérmet nyert a bolgár fővárosban rendezett European Open viadalon.

20230213 Virbán ezust Bocskai (4)

Virbán Gábor szakaszvezető ezüstérmet nyert a Bocskai-emlékversenyen

2023. február 14. 13:42

Az MH Sportszázadának ökölvívója, Virbán Gábor szakaszvezető három nyertes és egy vesztes mérkőzéssel a második helyen végzett a 67. Bocskai István Nemzetközi Emlékversenyen.

Siklósi_nyitó_

Újabb aranyérem párbajtőrben

2023. január 30. 14:17

A Magyar Honvédség Sportszázadának vívója, Siklósi Gergely őrmester nyerte a párbajtőrözők dohai Grand Prix versenyét.

Kondricz_1

Kondricz Kata őrmester megvédte magyar bajnoki címét

2022. december 20. 14:07

Kondricz Kata őrmester, az MH Sportszázad katonasportolója magabiztosan versenyezve, megvédte magyar bajnoki címét a női tőrözők egyéni versenyében a Vívó Országos Bajnokságon. A fegyvernem másik sportszázados kiválósága, Lupkovics Dóra őrmester a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

20221125_mh_sportszazad_evezos_gyozelem_01

Újabb győzelem az MH Sportszázadnak

2022. november 28. 14:07

Az MH Sportszázad három fővel képviseltette magát Székesfehérváron a Szondi MH Amatőr Evezős Ergométer versenyen, és az alegység a vegyes csoport kategóriában első helyezést ért el.

judo_nyitó

Katonasportolói érmek a Judo Országos Bajnokságon

2022. március 23. 10:52

A Magyar Honvédség Sportszázadának katonasportolói: Karakas Hedvig törzsőrmester a 63, Salánki Evelin őrmester a 78, míg Kovács Kitti szakaszvezető az 57 kilogrammos hölgyek mezőnyében állhatott fel a dobogó legfelső fokára a Zalaegerszegen megrendezett Felnőtt Judo Országos Bajnokságon.

Demeter_Bence_nyitó

Demeter Bence szakaszvezető aranyérmes a Lengyel Nyílt Bajnokságon!

2022. március 21. 18:17

Demeter Bence szakaszvezető, a Magyar Honvédség Sportszázadának öttusázó katonasportolója aranyérmes a Lengyel Nyílt Bajnokságon!

Bragmayer

Bragmayer Zsanett szakaszvezető negyedik lett a hamburgi világbajnoki futamon

2021. szeptember 21. 8:29

A Magyar Honvédség Sportszázadának triatlonos katonasportolója, Bragmayer Zsanett szakaszvezető minden idők legjobb női eredményét érte el Németországban.

Kövér_Márton_hdgy (nyitó)

Kövér Márton hadnagy ezüstérmes lett a II. SUP-világbajnokságon

2021. szeptember 15. 10:50

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség által kiváló körülmények között, Balatonfüreden megrendezett II. SUP-világbajnokságon (Stand Up Paddling - állva evezés) Kövér Márton hadnagy, a Magyar Honvédség Sportszázadának katonasportolója ugyan a hangsúlyt a merevdeszkás 18 kilométeres számra fektette, kimagasló eredményt azonban mégis a felfújható SUP 7 kilométeres versenyében ért el, ezüstérmes lett.