Több érmet is szereztek a műszaki ezred katonái a TEK Gálán

Szöveg: Farkas Anita hadnagy | Fotó: MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred |  2019. november 19. 9:30

A szentesi MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred katonái is részt vettek a Terrorelhárítási Központ (TEK) Budo és Küzdősport Gáláján.

1596072158

A rendezvény célja a küzdősportok népszerűsítése, valamint a versenyzési lehetőség biztosítása volt a rendvédelmi és fegyveres szerveknél szolgálatot teljesítők számára.

A szentesi katonák szép eredményekkel zárták az egésznapos tornát. Lantos Lehel hadnagy és Kiss Endre törzsőrmester Kyokushin Karate–ban, saját kategóriájukban aranyérmet szereztek, Licska István szakaszvezető pedig a dobogó második fokára állhatott fel. Ugyancsak ezüstérmet szerzett dzsúdóban, súlycsoportjában Őri József őrmester.