Sport a köbön: idén is jól teljesített a katonai szervezet

Szöveg: Németh Viktória |  2018. december 24. 19:51

2018-ban is számos sporteseményen vett részt és teljesített jól az MH Bakony Harckiképző Központ állománya. Összesen tizenhárom versenyszámban mérték össze tudásukat a versenyzők más társszervezetek csapataival. Legyen szó tekéről, dartsról vagy akár háromtusa-bajnokságról, minden kategóriában remekeltek az alakulat sportolói.

1599197606
A helyőrség összetett pontversenyében az MH Bakony Harckiképző Központ (továbbiakban: MH BHK) az előkelő II. helyen végzett, míg a helyőrségi összetett női pontverseny tabelláján az I. helyet foglalta el a katonai szervezet. Helyőrség szinten női egyéni kategóriában I. helyen Márkó Kinga százados végzett, a férfi egyéni kategóriában pedig Ódor Ákos főhadnagy szerezte meg kiemelkedő teljesítményével az I. helyet.

1599197606
Az éremesőt fokozva a kiképző központ elhozta a Szondi György Sportegyesület által 2015-ben alapított vándorserleget is, melyet a győztes női csapat vehetett át.

A helyőrségből 665 fő vett részt a megmérettetéseken, az MH BHK-t idén 49 fő képviselte eredményesen.