Cikkek
Erdős_1

Erdős Rita tizedes U24-es Európa-bajnok

2023. november 28. 7:44

Aranyérmet szerzett Erdős Rita tizedes, a Magyar Honvédség Sportszázadának katonája a lengyelországi Drzonkówban zajló U24-es öttusa Európa-bajnokságon.

20210111-karakas-hedvig 02

2020-ban az Év női sportolója a cselgáncs Európa-bajnok Karakas Hedvig lett

2021. január 11. 21:21

Az Év Sportolója gála 63 esztendős történetében először nyerte az Év női sportolója-díjat cselgáncsozó: Karakas Hedvig a szavazatok alapján megelőzte a kategória másik két jelöltjét, Kapás Boglárka úszót és Kovács Zsófia tornászt. Karakas Hedvig törzsőrmesteri rendfokozatban 2017 óta tagja a Magyar Honvédség Sportszázadának.

1596074490

Lőrincz Viktor az év legjobbja a nemzetközi szövetségnél

2019. december 31. 13:48

Szenzációs évet zárt a magyar birkózás utánpótlás- és felnőtt szinten egyaránt, s az óesztendő legvégére is maradt egy örömteli hír: a nemzetközi szövetségnél (UWW) Lőrincz Viktor törzsőrmester lett 2019 legjobb kötöttfogású birkózója – tájékoztatott a magyar szövetség.

1595913611

Szilágyi Áron nyert

2011. február 1. 12:11

Férfi kardvívóink idei első versenyüket vívták meg a Vasas Pasaréti úti sportcentrumában. A válogatónak számító Meszéna Miklós Emlékversennyel a százéves klub ünnepség- és versenysorozata is megkezdődött, méghozzá hazai győzelemmel, hiszen Szilágyi Áron – aki tavaly október óta a Zrínyi Média munkatársa – nyert.

1595909419

Újabb világkupa-érmeket szerzett Sidi Péter

2010. október 29. 16:44

A légpuskában kedden elért harmadik helyezése után Sidi Péter – aki október 1-től a HM  Zrínyi Kft. munkatársa – október 28-án, csütörtökön ezüstérmet szerzett a férfi kisöbű sportpuska 3×40 lövéses összetett számában a puskások és pisztolyosok müncheni világkupadöntőjén.