Ugrás a tartalomhozUgrás a menüpontokhozUgrás a lábléchez

Dobogós helyen végzett a közlekedési központ katonája

Szöveg: Hegedüs Anita |  2015. március 25. 19:03

A tavalyi évhez hasonlóan idén is kiváló sporteredménnyel büszkélkedhet Tóth Csaba őrnagy, az MH Katonai Közlekedési Központ (MH KKK) mozgástervező központjának főtisztje. A 3. helyezést szerezte meg a március 21−22-i hétvégén megrendezett „8. Spuri Balaton és FélBalaton Szupermaraton 2015.” futórendezvényen, a 40−56 év közötti férfiak egyéni kategóriájában.

1595990152

A cél most is a Balaton körbefutása volt, ami egészen pontosan 194,2 kilométer. Ezt a távot Tóth Csaba őrnagy a verseny négy napja alatt mindösszesen 15 óra 30 perc 40 másodperc alatt teljesítette − ezzel 40 perccel javította meg a tavalyi eredményét. Az MH KKK főtisztje a saját kategóriájában induló 99 versenyző közül a 3. helyen ért célba.