Ugrás a tartalomhozUgrás a menüpontokhozUgrás a lábléchez

Passió a kistemplomban

Szöveg: Tóth Andrea |  2014. április 11. 17:23

A Passió sajtónyilvános zenekari főpróbáját tartotta április 10-én, csütörtökön az MH 5. Bocskai István Lövészdandár debreceni helyőrségi zenekara a református kistemplomban. A zenekar negyedik alkalommal, de a csonkatemplomban először mutatja be Krisztus keresztútját komolyzenei műveken keresztül április 13-án, virágvasárnap.

1595970074
Zenés főpróbát tartott a helyőrségi zenekar

A rendhagyó istentiszteleten Sajtos Szilárd százados, az MH 5. Bocskai István Lövészdandár református tábori lelkésze és Papp Tibor, a Debrecen Kistemplomi-Ispotályi Református Egyházközség lelkipásztora szolgál, s tolmácsolásukban igerészletek hangzanak majd el a zeneművek között.

1595970074
A csonkatemplomban először mutatják be a Passiót

A hangversenyre április 13-án 18 órától mindenkit tisztelettel vár az MH 5. Bocskai István Lövészdandár, a Tábori Lelkészi Szolgálat és a Debrecen Kistemplomi-Ispotályi Református Egyházközség.

1595970074
A virágvasárnapi előadásra készül a zenekar

Fotó: Cs. Sárkány Beáta szakaszvezető