Eredményes katonafutók

Szöveg: Kálmánfi Gábor |  2014. március 23. 15:38

Szép honvédségi eredmények születtek a március 20−23. között megrendezett 7. Spuri Balaton Szupermaratonon. Olyannyira, hogy a hölgyek egyik csapatversenyét a Honvédségi Sportegyesületek Országos Szövetségének (HOSOSZ) kvartettje nyerte.

1595969114
Útban a cél felé…

A Lengyel Ildikó hadnagy, Urhegyi Viktória főtörzsőrmester, Farkas Erika hadnagy és Farkas Anikó, a HM kabinetfőnöke alkotta csapat 15 és fél órás időeredménnyel végzett az első helyen.

1595969115
A jól megérdemelt győzelem után

A hölgyek 25 és 40 év közötti egyéni versenyében Enyediné Dobai Henriett százados második lett.
A férfiak összesen 136 év alatti csapatversenyében az MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár koronaőrökből álló csapata állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

Ebben a csapatversenyben az ötödik helyen a Gróf Hadik András HSE végzett, míg a Tapolcai Honvéd SE−Domán-ÉK kilencedik lett.

1595969115
A helyezettek természetesen érmet és oklevelet is kaptak

A nők összesítve 137 év feletti küzdelmében a Veszprémi Honvéd Baka Girls állhatott fel a dobogó harmadik fokára, megelőzve ezzel a negyedik helyen befutott HASE Csajok csapatát.
A 137 év feletti férfiak versenyében a Veszprémi Honvéd Baka-Boys ezüstérmet szerzett, míg a bronzot a HASE Katonafutók csapata szerezte meg.

A vegyes párosok küzdelmében a Veszprémi Honvéd vegyes párosa a nyolcadik helyen érkezett célba; míg a hölgyek páros versengésében az MH BHD EK SAS Csajok tizedikek lettek.

Az egyéni indulók közül Havasi György őrnagy (MH 59. Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis) 15 óra 54 perc 23 másodperces eredménnyel a második helyen végzett.