Újabb érmeket nyert a traumatológus hadnagy

Szöveg: MH Egészségügyi Központ | Fotó: Molnár László Norbert |  2021. augusztus 1. 9:08

Annak ellenére, hogy jelenleg a XXXII. nyári olimpiai játékokra figyel a sportvilág, jelentős versenyt rendeztek a hazai kajak-kenu sportág masters versenyzői számára a szolnoki vízisport telepen. Dr. Koras Réka, az MH Egészségügyi Központ traumatológus orvosa kiváló eredménnyel, három számban is érmet szerzett.

MHEK_sport (1)
MHEK_sport (1)_méretezett

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség szövetség által július 24-25-én megrendezett Masters Országos Bajnokságot a traumatológus K4 Vegyes Masters 200 méter, K4 Női Masters 200 méter valamint K4 Vegyes Masters 500 méter versenyszámokban a harmadik helyen ért célba, megszerezve ezzel a bronzérmet.

Nem meglepő, hogy dr. Koras Réka kiváló sporteredményt ér el: 2020 őszén szintén bronzérmet szerzett a Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság kajak női páros Masters 10 kilométeres korcsoportos döntőjében.