Ezek a kispályások nem kispályások!

Szöveg: honvedelem.hu |  2008. május 22. 13:22

A tavalyi kedvező fogadtatás után idén már hagyományteremtő szándékkal szervezte meg a veszprémi Honvéd SE a II. Honvéd kispályás labdarúgó tornát. A május 21-i találkozó célja alapvetően a város költségvetési szervei kapcsolatának sporton keresztüli erősítése, hiszen a mindennapi munka során sokszor összefonódik ezen szervezetek tevékenysége.

. A meghívottak közül a Veszprém városi tűzoltóság, a megyei büntetés-végrehajtási intézet, és a megyei-városi rendőrkapitányság élt a lehetőséggel, és csapatot delegált. Ezen kívül a Honvéd SE három csapata (LEP senior, Honvéd, Silver Shark), a Fenyves Söröző Senior és az MH 54. Veszprém Légtérellenőrző Ezred 11. Radarszázadának csapata kezdte meg a légtérellenőrző ezred parancsnoka által megnyitott tornát. A csoportmérkőzéseket követően a Rendőrség – Silver Shark (2:0) és a Tűzoltóság – Fenyves Söröző (5:3) elődöntőkön alakult ki a Rendőrség – Tűzoltóság döntő, amelyet a tűzoltók nyertek 4:2-re, így övék lett a 2008. évi Honvéd Kupa. A díjátadón jutalmazták még a legjobb kapust, aki Schmidmajer Árpád lett, valamint a torna gólkirályát, Bognár Csabát, aki nyolcszor talált a hálóba a mérkőzések során.